سیستمهای تنفسی هوارسان دائم

سیستم های هوا رسان با کمک هوای فشرده صنعتی :

 تأمین مداوم هوای تنفسی مورد نیاز شاغلین در شرایط مواجهه با آلودگی شدید هوا و یا غیر عادی بودن ترکیب طبیعی هوا توسط این سیستم ها مقدور خواهد بود. این تجهیزات برای اشتغال درمحیطی با غلظت زیاد آلاینده های هوا و یا فضا های بسته با عدم امکان تهویه مناسب، قابل استفاده می باشند. از جمله این سیستم ها هوا رسان مدل AC190 می باشد که مجهز به ماسک تمام صورت TR2002 بوده و در عملیات ورود به فضاهای بسته از جمله :

چاه، کانالهای فاضلاب، مخازن حاوی مواد شیمیایی و اماکنی از این قبیل و یا اماکنی که امکان گردش آزاد هوا در آنجا مشکل یا غیر ممکن است  استفاده میشود . هوای موردنیاز این سیستم ها ازکمپرسورهای صنعتی به کمک  تجهیزات پالایشگر (Air filter units)  و پس از پالایش وتعدیل فشار هوا تامین میگردد. 

43 هوارسان دائم
44 هوارسان دائم
سیستم هوا رسان رنگپاشی NP505

این سیستم از سرپوشی سبک از جنس پارچه پلیمری با ملحقات کامل هوارسانی ساخته شده و بسیار مناسب و راحت برای عملیات طولانی در کابین و یا تونل های رنگپاشی صنایع فلزی و خودرو سازیها و … می باشد. این محصول ساخت کشور تایوان می باشد .

45 هوارسان دائم
سیستم تنفسی شن پاشی (سند بلاست) مدل ACS952 :

تامین مداوم هوای تنفسی مورد نیاز اپراتور ها در عملیات شن پاشی ویا فعالیتهای مشابه ازطریق استفاده از این سیستم که مجهز به کلاه خود سبک از جنس ABS و پوشش کامل بخش فوقانی بدن برای حفاظت شاغل در مواجهه با ترکش های فرسایشی ذرات شن و یا ساچمه های فولادی  و غیرو خواهد بود.

هوای موردنیازاین سیستم از کمپرسور صنعتی پس از پالایش و تنظیم فشار توسط یک  پالایشگر (Air Filter Unit) تامین می گردد.

این سیستم ساخت کمپانی Spasciani  ایتالیا و دارای استاندارد CE می باشد.

46 هوارسان دائم
دستگاه پشتیبانی کننده سیستم های هوارسان دائم مدل RL4603 : 

این دستگاه بعنوان واسط بین مخزن هوای فشرده تأمین شده توسط یک کمپرسور صنعتی و هر نوع سیستم هوارسان دائم قرار می گیرد و نقش آن تعدیل فشار، پالایش آلودگی موجود در هوای تأمین شده توسط کمپرسور صنعتی و هدایت آن به سیستم هوارسان انتخابی می باشد. در عین حال با توجه به وجود 4 سیلندر 6 لیتری حاوی هوای پاک مستقر روی این دستگاه اگر به هر علتی ادامه تأمین هوا از طریق کمپرسور فوق الذکر مقدور نبود، امکان ادامه فعالیت به مدت 4 ساعت برای یک اپراتور مقدور می باشد.

47 هوارسان دائم
سیستم هوا رسان تنفسی ( بدون نیاز به هوای فشرده و یا دمنده ) :

سیستم هوا رسان DUCT ECO  :

برای ورود و کار در فضاهای محصور و بستهConfined Spaces  ) ) از قبیل مخازن ،‌چاه ها و چاهک های شیر گاز و یا مخابراتی ،‌ سیستم های فاضلاب و یا هر محفظه ای نیم بسته یا بسته ای که امکان خطر کاهش دسترسی به هوای تازهOxygen deficiency hazard ) ) و یا  آلودگی های شیمیایی و سمی وجود داشته باشد بدون نیاز به منابع تامین هوا از  طریق لوله کشی هوای فشرده صنعتی یا نیاز به کمپرسورهای صنعتی ،‌ از این وسیله که شامل یک ماسک تمام صورت با خرطومی رابط ،  کمربند و تسمه های حمایلی و نیز مانیفولد  متصل به یک شلنگ حداکثر 10 متری و در انتها یک تله توری دار برای جلوگیری از ورود هر نوع شی خارجی می باشد می توان استفاده نمود .

سیستم هوا رسان DUCT ECO  بسیار ساده و راحت بدون نیاز به آموزش قابل استفاده می باشد . سیستم هوا رسان مذکور بر طبق استاندارد EN 138 :1994  اتحادیه اروپا تولید شده است .

48 هوارسان دائم